FieldMask (8.0.0-beta4) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Decimal
bo: སིལ་གྲངས

en: Uppercase
bo: ཆེ་བྲིས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང

en: Lowercase
bo: ཆུང་བྲིས

en: The maximum length of the field in characters.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ཆེས་རིང་བའི་ཡིག་འབྲུའི་ཚད།
