FieldMask (8.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Currency
gl: Divisa

en: Date
gl: Data

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Phone
gl: Teléfono

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: About
gl: Información

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.

en: Other...
gl: Outro...
