FieldMask (8.0.0-beta4) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Date
jv: Tanggal

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: Decimal
jv: Desimal

en: About
jv: Ngenani

en: IP address
jv: Alamat IP

en: The maximum length of the field in characters.
jv: Dawané field maksimum nang satuan karakter.
