FieldMask (8.0.0-beta4) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Decimal
km: ទសភាគ

en: About
km: អំពី

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។
