FieldMask (8.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Currency
lt: Valiuta

en: Date
lt: Data

en: - None -
lt: - Joks -

en: Email
lt: El. paštas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Percentage
lt: Procentas

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: ZIP Code
lt: Pašto kodas

en: About
lt: Apie

en: IP address
lt: IP adresas

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: Other...
lt: Kita...

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.

en: An <a href=":href">inputmask</a> helps the user with the element by ensuring a predefined format.
lt: <a href=":href">Įvesties kaukė</a> padeda vartotojui naudoti elementą, užtikrindama iš anksto nustatytą formatą.

en: Input masks
lt: Įvesties kaukės

en: Custom…
lt: Savitas…

en: License plate
lt: Valstybinis numeris

en: MAC address
lt: MAC adresas

en: Social Security Number (SSN)
lt: Socialinio draudimo numeris (SSN)

en: Vehicle identification number (VIN)
lt: Transporto priemonės identifikavimo numeris (VIN)
