FieldMask (8.0.0-beta4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Date
ps: نيټه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: About
ps: په اړه
