FieldMask (8.0.0-beta4) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Date
vi: Ngày tháng

en: - None -
vi: - Không -

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: Size of textfield
vi: Kích thước của trường dữ liệu bản văn

en: Percentage
vi: Tỷ lệ

en: Decimal
vi: Thập phân

en: Uppercase
vi: Chữ hoa

en: ZIP Code
vi: Mã bưu điện

en: About
vi: Giới thiệu

en: IP address
vi: Địa chỉ IP

en: The maximum length of the field in characters.
vi: Số ký tự tối đa của trường.

en: Other...
vi: Khác...
