Field Update (3.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: - None -
bg: - Не -

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Field
bg: Поле

en: Update
bg: Промени

en: User
bg: Потребител
