Field Update (3.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: - None -
cs: - Nic -

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Field
cs: Pole

en: Update
cs: Aktualizovat

en: User
cs: Uživatel

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Basic
cs: Základní

en: Entity type
cs: Typ entity
