Field Update (3.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Field
el: Πεδίο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: User
el: Χρήστης

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Basic
el: Βασική

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα
