Field Update (3.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Content
es: Contenido

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Taxonomy term
es: Término de taxonomía

en: Field
es: Campo

en: Update
es: Actualizar

en: User
es: Usuario

en: Advanced
es: Avanzado

en: Basic
es: Básico

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundle
es: Paquete
