Field Update (3.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Field
eu: Eremua

en: Update
eu: Eguneratu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Basic
eu: Basikoa

en: Entity type
eu: Entitate mota
