Field Update (3.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Taxonomy term
fa: واژه طبقه‌بندی

en: Field
fa: فیلد

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: User
fa: کاربر

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Basic
fa: پایه

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته
