Field Update (3.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: Field
fi: Kenttä

en: Update
fi: Päivitys

en: User
fi: Käyttäjä

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Processed @current out of @total. Estimated time: @estimate.
fi: Käsitelty @current / @total. Jäljelläoleva aika: @estimate.
