Field Update (3.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Content
gl: Contido

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Field
gl: Campo

en: Update
gl: Actualizar

en: User
gl: Usuario/a

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Basic
gl: Básico

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete
