Field Update (3.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
