Field Update (3.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Content
he: תוכן

en: - None -
he: - ללא -

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Field
he: שדה

en: Update
he: עדכון

en: User
he: משתמש

en: Advanced
he: מתקדם

en: Basic
he: בסיסי

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה
