Field Update (3.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Content
is: Innihald

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Field
is: Svæði

en: Update
is: Uppfæra

en: User
is: Notandi

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Basic
is: Einfalt
