Field Update (3.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ
