Field Update (3.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Field
mn: Талбар

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Basic
mn: Үндсэн
