Field Update (3.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Update
mr: अपडेट

en: User
mr: सदस्य

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
