Field Update (3.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Update
ne: अपडेट

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Basic
ne: सामान्य

en: Bundle
ne: पोका
