Field Update (3.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Field
nn: Felt

en: Update
nn: Oppdater

en: User
nn: Brukar
