Field Update (3.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Content
os: Мидис

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Field
os: Быдыр

en: Update
os: Сног кæн
