Field Update (3.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: - None -
pl: - Brak -

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Field
pl: Pole

en: Update
pl: Aktualizuj

en: User
pl: Użytkownik

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Import process is starting.
pl: Proces importowania rozpoczyna się.
