Field Update (3.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Taxonomy term
ro: Termen taxonomie

en: Field
ro: Câmp

en: Update
ro: Actualizare

en: User
ro: Utilizator

en: Advanced
ro: Avansat

en: Basic
ro: Simplu

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet
