Field Update (3.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Field
sk: Pole

en: Update
sk: Aktualizovať

en: User
sk: Používateľ

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Basic
sk: Základné

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok
