Field Update (3.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Field
sl: Polje

en: Update
sl: Posodobitev

en: User
sl: Uporabnik

en: Basic
sl: Osnovno
