Field Update (3.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Update
sr: Ажурирање

en: User
sr: Корисник

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
