Field Update (3.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: - None -
ug: يوق

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي
