Field Update (3.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: - None -
vi: - Không -

en: Taxonomy term
vi: Từ liệu phân loại

en: Field
vi: Trường

en: Update
vi: Cập nhật

en: User
vi: Người dùng

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Basic
vi: Cơ bản
