Field Update (3.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Field
lv: Lauks

en: Update
lv: Atjaunināt

en: User
lv: Lietotājs

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Basic
lv: Pamata

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts
