Field Update (3.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Field
ast: Campu

en: Update
ast: Anovar

en: User
ast: Usuariu

en: Basic
ast: Básicu
