Field Update (3.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: - None -
az: - heç nə -

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Field
az: Sahə

en: Update
az: Yeniləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: Advanced
az: Əlavə

en: Basic
az: Əsas

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket
