Field Update (3.0.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: - None -
be: - Нічога -

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Field
be: Поле

en: Update
be: Абнавіць

en: User
be: Карыстальнік

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Basic
be: Асноўны

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
