Field Update (3.0.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
