Field Update (3.0.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: - None -
ca: - Cap -

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Field
ca: Camp

en: Update
ca: Actualitza

en: User
ca: Usuari

en: Advanced
ca: Avançat

en: Basic
ca: Bàsic

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall
