Field Update (3.0.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: - None -
cy: - Dim -

en: Taxonomy term
cy: Term tacsonomi

en: Field
cy: Maes

en: Update
cy: Diweddaru

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Advanced
cy: Uwch

en: Basic
cy: Sylfaenol
