Field Update (3.0.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Field
eo: Kampo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: User
eo: Uzanto

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
