Field Update (3.0.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Content
et: Sisu

en: - None -
et: - Puudub -

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Field
et: Väli

en: Update
et: Uuenda

en: User
et: Kasutaja

en: Advanced
et: Täpsem

en: Basic
et: Lihtne

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum
