Field Update (3.0.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Content
id: Konten

en: - None -
id: - Tiada -

en: Taxonomy term
id: Istilah taksonomi

en: Field
id: Bidang

en: Update
id: Perbarui

en: User
id: Pengguna

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Basic
id: Dasar

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel
