Field Update (3.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Taxonomy term
it: Termine della tassonomia

en: Field
it: Campo

en: Update
it: Aggiorna

en: User
it: Utente

en: Advanced
it: Avanzate

en: Basic
it: Di base

en: Entity type
it: Tipo di entità
