Field Update (3.0.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: - None -
ja: - なし -

en: Taxonomy term
ja: タクソノミーターム

en: Field
ja: フィールド

en: Update
ja: 更新

en: User
ja: ユーザー

en: Advanced
ja: 高度

en: Basic
ja: 基本

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル
