Field Update (3.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Content
jv: Konten

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Update
jv: Dianyari

en: User
jv: Panganggo

en: Advanced
jv: Mahir

en: Basic
jv: Dasar
