Field Update (3.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Content
kk: Контент

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Field
kk: Өріс

en: Update
kk: Жанарту

en: User
kk: Пайдаланушы
