Field Update (3.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Field
km: វាល

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន
