Field Update (3.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Field
ku: خانە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Basic
ku: سەرەتایی
