Field Update (3.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: - None -
lt: - Joks -

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Field
lt: Laukelis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: User
lt: Narys

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas
