Field Update (3.0.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: - None -
nl: - Geen -

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Field
nl: Veld

en: Update
nl: Bijwerken

en: User
nl: Gebruiker

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Basic
nl: Basis

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel
