Field Update (3.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Field
oc: Camp

en: Update
oc: Metre a jorn

en: User
oc: Utilizaire

en: Advanced
oc: Avançat

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet
